12 lat za nami… :)

Nie da się tego ukryć – strzelił nam kolejny rok i obchodzimy już 12te urodziny! Tak, to już 12 lat od kiedy podjęliśmy wyzwanie dostarczenia najlepszej literatury głodnym czytelniczych wrażeń Książkoholikom 🙂 Z tej okazji pokusiliśmy się o krótkie podsumowanie naszej działalności: )

Jesteśmy zgranym i wykwalifikowanym zespołem z ogromną wyobraźnią. Łączy nas pasja do książek. Rozwijamy nasze zainteresowania i wiedzę z zakresu produktów, które oferujemy, tak aby jak najlepiej doradzać, po którą książkę warto sięgnąć. Uważnie słuchamy naszych klientów i wprowadzamy kolejne udogodnienia. Odpowiadając na ich potrzeby kilka lat temu rozszerzyliśmy swoją ofertę o zabawki, gry i multimedia, w ten sposób zwiększając liczbę dostępnych produktów do prawie 200 tysięcy! W kwietniu 2015 roku przebudowaliśmy naszą stronę i zmieniliśmy jej wygląd. Zależało nam na jak największym ułatwieniu zakupów i zapewnieniu najwyższego bezpieczeństwa transakcji, równocześnie dostarczając miłą dla oka oprawę graficzną. W tym samym roku zostaliśmy laureatem programu „Wiarygodne opinie” i trafiliśmy do Rankingu Sklepów Internetowych money.pl w kategorii Kultura.
Za nami 12 lat działalności. Przez ten czas bardzo się rozwinęliśmy i zdobyliśmy wiele doświadczenia.  To wszystko złożyło się na nasz sukces i z czasem staliśmy się jedną z najstarszych i największych księgarni na Podlasiu.sowa-z-prezentem

W tym roku obchodzimy wyjątkową rocznicę założenia naszej księgarni i dlatego też postanowiliśmy uczcić tę okazję 12-toma dniami świętowania. To do tej pory najdłuższe obchody naszych urodzin 🙂 Przygotowaliśmy atrakcyjne promocje i konkursy, w których można wygrać książki i bony do wykorzystania na zakupy u nas. Wszystko to z myślą o naszych klientach, dzięki którym istniejemy i czerpiemy energię to dalszego działania. Dziękujemy za to, że jesteście i byliście z nami przez te 12 niesamowitych lat!

Przygotowaliśmy również kilka ciekawych statystyk dotyczących naszej działalności 🙂 W ciągu 12 lat wysłaliśmy ponad 580 tysięcy paczek do ponad 400 tysięcy klientów. Nasi klienci napisali 57 tysięcy opinii o nas i 31 tysięcy opinii o zakupionych u nas książkach. Co więcej, do tej pory sprzedaliśmy ponad milion książek! Ładny wynik, prawda? 🙂 Najpopularniejszymi książkami w naszej księgarni są „Sezon burz” Andrzeja Sapkowskiego, „Pięćdziesiąt twarzy Greya” E. L. James oraz „Zmień swoje życie z Ewą Chodakowską”.

infografika-12te-urodziny