“Deniwelacja” Remigiusza Mroza w przedsprzedaży!

Niewątpliwie Remigiusz Mróz to pisarz, który nie każe swoim fanom długo czekać na nowe powieści lub kolejne tomy cyklów. Ma na swoim koncie już trzy serie książek: trylogię z komisarzem Forstem (“Ekspozycja”, “Przewieszenie”, “Trawers”), trylogię “Parabellum” (“Prędkość ucieczki”, “Horyzont zdarzeń”, “Głębia osobliwości”) oraz serię z Joanną Chyłką (“Kasacja”, “Zaginięcie”, “Rewizja”, “Immunitet”, “Inwigilacja”), a także siedem niezależnych powieści: “Wieża milczenia”, “Turkusowe szale”, “Chór zapomnianych głosów”, “W cieniu prawa”, “Behawiorysta”, “Świt, który nie nadejdzie”, “Wotum nieufności”.

Kilka dni temu Mróz oraz wydawnictwo Filia poinformowali o kolejnej książce autora pod tytułem “Deniwelacja”. To kontynuacja serii o komisarzu Forście, która miała być trylogią, ale wraz z zapowiedzią “Deniwelacji” przeistoczy się już w tetralogię. Pojęcie “deniwelacji” oznacza, cytując za Wikipedią “różnicę wysokości pomiędzy najwyżej i najniżej położonym punktem na określonym terenie”. O czym więc będzie czwarta część serii? Zgodnie z opisem książki w Zakopanem odkryte zostały zwłoki kobiet, które za życia nie były ze sobą w żaden sposób powiązane. Z czasem zaczynają znikać kolejne kobiety i policja zyskuje pewność, że to sprawka seryjnego mordercy. Ślady prowadzą jednak do… komisarza Forsta, który również gdzieś zaginął i nikt od roku nie miał z nim kontaktu.

Czytając opis książki już czuję, że to będzie wciągająca lektura, a Remigiusz Mróz po raz kolejny mnie nie zawiedzie. Dodatkowo wydaje mi się, że za tym tajemniczym tytułem “Deniwelacja” kryje się jakieś inne, niedosłowne znaczenie. Jakie? Tego dowiemy się już niedługo, bo 10 maja 2017 🙂 Nie musisz jednak czekać z zakupem książki aż do premiery. Uruchomiliśmy właśnie przedsprzedaż tego tytułu.

Ps.: Jeśli ktoś z Was czeka na drugą część “Chóru zapomnianych głosów”, to na fanpage’u wydawnictwa Genius Creations pojawiła się informacja, że książka zostanie wydana najwcześniej w 2018 roku. Jak tylko dowiemy się czegoś więcej, będziemy informować 🙂