Fanowski film o Voldemorcie już zimą!

W weekend opublikowany został pierwszy oficjalny zwiastun do fanowskiej produkcji ze świata Harrego Pottera – „Voldemort. Origins of the Heir”. Film zostanie stworzony przez studio Tryangle Films i prawdopodobnie będzie miał premierę już pod koniec 2017 roku. Powstanie produkcji w pewnym momencie stało pod wielkim znakiem zapytania z powodu praw autorskich do ekranizacji książek, które należą do Warner Bros, jednakże finalnie obu stronom udało się dojść do porozumienia. Bardzo nas to cieszy, ponieważ zwiastun robi duże wrażenie, a całość zapowiada się wyśmienicie.

Głównymi bohaterami filmu będą Voldemort, który oskarżony został o śmierć Chefsiby Smith, oraz czarownica Grisha Mac Laggen, która chce wyjaśnić okoliczności zajścia i udowodnić Temu-Którego-Imienia-Nie-Wolno-Wymawiać winę. Na razie nie znamy więcej szczegółów produkcji, ale z niecierpliwością będziemy wyczekiwać wszelkich informacji na ten temat. Poniżej możecie obejrzeć zwiastun „Voldemort. Origins of the Heir”.

 

„Voldemort. Origins of the Heir” to nie pierwsza fanowska produkcja ze świata Harrego Pottera. Broad Strokes stworzyli jeszcze dwa kilkunastominutowe filmiki. W jednym z nich głównym bohaterem jest profesor Albus Dumbledore, w drugim Severus Snape. Jeśli jeszcze ich nie widzieliście, wrzucamy je poniżej:

 

Co sądzicie o fanowskich produkcjach? Oglądacie je z chęcią, czy raczej wolicie profesjonalne filmy?