Funko Pop! Vinyl – Najładniejsze figurki z serii Stranger Things!

W naszym sklepie zagościły figurki Pop! Vinyl i muszę powiedzieć, że prezentują się one fantastycznie. Praktycznie każdego tygodnia wychodzą nowe modele i Pop! Vinyl jest świetną opcją dla fanów popkultury.

Szczególnym zainteresowaniem cieszą się modele z serii Stranger Things. Nie trzeba chyba tłumaczyć dlaczego – ostatni sezon pobił rekordy popularności i trafił w serca fanów serialu oraz pozyskał nowych zwolenników Stranger Things. Które modele są najciekawsze? Poniżej moja subiektywna lista. A Wy co byście do niej dodali? Oczywiście poniższy wpis będzie zawierał spoilery z trzeciego sezonu Strager Things. I jeszcze jedna ważna rzecz – figurki pop! vinyl szybko stają się unikatowe, więc jeżeli któraś z nich wpadnie wam w oczy na naszym sklepie, to długo nie zastanawiajcie się nad zakupem.

Nastka w galerii

Jedenastka, zwana też Nastką jest fantastyczną postacią w serialu Stranger Things. Mała dziewczynka, która przeżyła paskudne piekło, była badana przez tajne rządowe organizacje i do nie dawna jeszcze nie potrafiła komunikować się z ludźmi. W trzecim sezonie jest jednak inaczej, ma nowych przyjaciół przeżywa pierwszą miłość, a jej moce paranormalne zdają się rozkwitać. Słowem, Nastka stała się normalną dziewczyną która skrywa w serduszku moce pozwalające na rozrywanie stworów z drugiej strony na strzępy. Jak jej nie lubić? Mój wybór padł na model dziewczynki w sukience oraz zakupami.

Nastka w galerii w sklepie internetowym Selkar.pl

Dustin na obozie

Dustin to kolejna fantastyczna postać w serialu Stranger Things. Sympatyczny chłopak ze szczerbem między zębami, gdzie w trzecim sezonie próbuje wszystkim udowodnić, że naprawdę ma dziewczynę którą poznał na obozie naukowym. Oczywiście nikt mu nie wierzy, a kiedy już prawda wyjdzie na jaw, to Dustin raczy nas absolutnie wyjątkowym śpiewaniem w duecie ze swoją dziewczyną.

No jak ich nie polubić? Swoją drogą jego dziewczyna mogłaby być fantastycznym nowym nabytkiem do drużyny młodocianych bohaterów. Jesteście fanami Stranger Things? Dustin zdecydowanie świetnie zaprezentuje się na waszej półce ze skarbami 🙂

Dustin w obozie w sklepie internetowym Selkar.pl

Demogorgon

Czy to pies, czy to kwiat, czy to samolot? Nikt nie wie, w każdym razie Demogorgon jest jednym z pierwszych stworzeń z drugiej strony które jest spotykane przez bohaterów serialu. Nawet nie wiemy czy ta istota tak się nazywa, gdyż dzieciaki nazwali go w ten sposób po jednym potworze z Dungeons and Dragons (system RPG, jeżeli oglądaliście serial i nie wiecie co to D&D to nadróbcie tą wiedzę).

W oryginale wygląda inaczej, prawda? Demogorgon w Dungeons and Dragons jest potężnym księciem demonów, najczęściej posiada dwie głowy i raczej początkujący poszukiwacze przygód na niego nie polują, chyba że chcą stać się obiadem. Nie wiem jakim cudem dzieciaki pomylili jednego z drugim, w każdym razie jednak figurka Demogorgona jest jedną z najładniejszych jeżeli chodzi o modele inspirowane Stranger Things.

Demogorgon w sklepie internetowym Selkar.pl

Steve

Biedny Steve, właściwie od pierwszego sezonu był postacią, którą ciężko było sklasyfikować. Czy był serialowym idiotą, bohaterem, czy może negatywną postacią? Ciężko powiedzieć, w każdym razie w trzecim sezonie nie miał szczęścia – najpierw dostał gównopracę w lodziarni (to nie mój wymysł, serial wybitnie wskazywał na to, że zarówno Steve nie lubi tej pracy, jak i praca nie lubi Steva). Potem wyraźnie poczuł miętę do swojej bystrej koleżanki z pracy, która także wyraźnie świrowała do biedaka by potem okazało się, że koleżanka jest lesbijką. No cóż, Netflix tak lubi. Szkoda chłopaka.

Steve w sklepie internetowym Selkar.pl

Joyce i lampki

Joyce to kolejna fantastyczna postać w serialu Stranger Things. Samotna matka wychowująca dziecko, które zaginęło na drugiej stronie przeszła prawdziwe piekło. Bo jak dorosły może uwierzyć, że jej dziecko wpadło do króliczej nory, tylko że ta bajka nie może mieć szczęśliwego zakończenia bez interwencji z zewnątrz. Potem Joyce przeżywała kolejne tragedie: jej chłopak został zjedzony przez istoty z drugiej strony, firma w której pracuje niedługo splajtuje z uwagi na prężnie funkcjonującą w pobliżu galerię handlową i nie może wyraźnie określić swoich uczuć – z jednej strony coś czuje do rycerza policjanta z problemami, ale i dobrym serduszkiem, jednocześnie jest w żałobie i ma zobowiązania wobec swojego dziecka które przeżyło piekło. Świetna, wyraźnie zarysowana postać.

Joyce i lampki w sklepie internetowym Selkar.pl