Głosowanie na Najlepszą książkę roku 2018 czas zacząć!

Portal Lubimy Czytać rozpoczął plebiscyt na najlepszą książkę 2018 roku. Głosować można do 28 lutego 2019 roku.

Jak co roku, na portalu Lubimy Czytać, pojawił się konkurs na najlepszą książkę 2018 roku, gdzie każdy z czytelników może oddać swój głos na jedna książkę z 12 kategorii.  Czyli każdy z nas posiada łącznie 12 głosów do oddania. Oczywiście nikt nie zmusza nas do głosowania we wszystkich kategoriach, więc jeżeli nie czytamy literatury dziecięcej, to nie musimy oddawać głosu na cokolwiek by nasz głos w całym konkursie był ważny.

Kategorie w których możemy głosować to:

 1. Literatura piękna,
 2. Powieść historyczna,
 3. Kryminał, sensacja, thriller,
 4. Literatura obyczajowa, romans,
 5. Literatura faktu, publicystyka,
 6. Autobiografia, biografia, wspomnienia,
 7. Literatura fantastyczna,
 8. Science Fiction
 9. Horror
 10. Literatura młodzieżowa
 11. Fantastyka młodzieżowa
 12. Literatura dziecięca

Jak zostało wspomniane w nagłówku tego wpisu, głosować możemy do końca lutego, czyli 28 dnia tego miesiąca. Jedynym wymogiem, który musi spełnić każdy głosujący jest potrzeba posiadania konta w serwisie Lubimy Czytać.  Należy też pamiętać, że raz oddanego głosu nie można cofnąć, dlatego radzę dobrze się zastanowić, na którą książkę chcemy głosować.

Plebiscyt na Książkę Roku 2018 organizowany przez Lubimy Czytać trwa już od 2015 roku i obecnie jest to jego czwarta edycja.

Jeżeli szukacie konkretnych pozycji z konkursu, to większość z nich możecie kupić na selkar.pl, przygotowaliśmy specjalnie dla was specjalną stronę gdzie zebrane zostały wszystkie książki które biorą udział w tegorocznym konkursie Najlepsze książki roku 2018