„Harry Potter i Przeklęte Dziecko” w przedsprzedaży

Mimo, że książka „Harry Potter i Insygnia Śmierci” miała być ostatnią częścią opowieści o młodym czarodzieju, niebawem na polskim rynku wydawniczym pojawi się kontynuacja jego przygód. To wszystko za sprawą sztuki teatralnej wyreżyserowanej  przez Jacka Throne’a we współpracy z J. K. Rowling i Johnem Tiffanym. „Harry Potter i Przeklęte Dziecko”, bo taką nazwę nosi spektakl, swoją premierę miał 31 lipca w londyńskim Palace Theatre (Kliknij, aby obejrzeć zdjęcia ze sztuki). Tego samego dnia do brytyjskich księgarni trafiło książkowe wydanie scenariusza.J. K. Rowling zapowiedziała, że jest to już ostatnia część serii i nie ma możliwości, by powstałe kolejne. Podczas konferencji prasowej stwierdziła, że Harry przeszedł bardzo ciężką drogę i to mu wystarczy. Teraz może przejść na zasłużony „odpoczynek”.

Premiera polskiej wersji będzie miała miejsce 21 października 2016, ale już teraz możesz złożyć zamówienie w przedsprzedaży. Książkę wyślemy do Ciebie od razu po premierze 🙂

Jeśli nie możesz się doczekać października i polskiego wydania książki, możesz zamówić ją już dziś w wersji angielskiej.

Co sądzicie o wydaniu kontynuacji przygód Harrego Pottera? Zamierzacie przeczytać?