Konkurs z okazji Dnia Babci i Dziadka ♥️??

21 i 22 stycznia obchodzimy kolejno Dzień Babci i Dziadka. To szczególna okazja, aby podziękować Im za miłość, opiekę jaką nas otaczają i wszystko czego nas nauczyli – ale o tym na pewno nie muszę Wam przypominać 🙂 Z okazji tego wyjątkowego dnia mamy dla Was konkurs, możecie w nim wygrać książki, które z pewnością ucieszą Waszych kochanych dziadków.

Weź udział w konkursie i wygraj 4 książki: „Tylko Lola” Jarosława Kamińskiego, „Saga” Cezarego Harasimowicza, a także „Opowieści babci” i „Opowieści dziadka” czyli historie rodzinne dla wnuków 🙂

Aby wziąć udział w Konkursie w komentarzu pod tym wpisem napisz kilka słów o swojej Babci lub Dziadku, za co ich kochasz, co lubicie razem robić, jakie są wasze najpiękniejsze wspólne wspomnienia?

Wybierzemy autorów 4 najciekawszych odpowiedzi i podarujemy im powyższe zestawy książek.

Konkurs trwa do piątku 26 stycznia 2018  do godziny 23:59, wyniki ogłosimy w poniedziałek 29 stycznia 2018 tutaj na naszym blogu.
_____________________________________________________________________________________________

1. Organizatorem konkursu jest Księgarnia Internetowa selkar.pl (DKS Sp. z o. o.).
3. Aby wziąć udział w konkursie należy wypełnić zadanie konkursowe opisane w poście konkursowym na  blog-selkar.pl.
4. Odpowiedź należy zamieścić w komentarzu pod wpisem konkursowym na blog-selkar.pl.
5. Nagrodą w konkursie jest komplet czterech książek: „Tylko Lola” Jarosława Kamińskiego, „Saga” Cezarego Harasimowicza, „Opowieści Babci” i „Opowieści Dziadka” . Nie ma możliwości wymiany nagrody na inny produkt z oferty selkar.pl, ani wypłaty równowartości nagrody. Jedna osoba może wygrać jedną nagrodę.
6. Komisja Konkursowa wybierze 4 najciekawszych odpowiedzi i przekaże ich autorom po 1 wyżej wymienionym komplecie.
7. Czas trwania konkursu to 21.-26.01.2018. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 29.01.2018 na Fanpage’u selkar.pl na Facebooku.
8. Jedna osoba może wziąć udział w konkursie tylko jeden raz.
9. Nagrody zostaną wysłane do zwycięzców listem Inpost lub listem Poczty Polskiej na adres w Polsce.
10. Uczestnik zgłasza chęć wzięcia udziału w konkursie poprzez dodanie w komentarzu pod wpisem konkursowym swojego zgłoszenia. Uczestnik zgłaszając swój udział w Konkursie, jednocześnie akceptuje Zasady Konkursu.
11. Uczestnik Konkursu oświadcza, że jego praca konkursowa jest jego autorstwa i przejawem jego osobistej twórczości. Uczestnik Konkursu ponosi pełną i wyłączną odpowiedzialność za naruszenia jakichkolwiek praw osób trzecich (praw autorskich lub dóbr osobistych).
12. Zwycięzcy Konkursu, aby otrzymać nagrodę muszą w wiadomości prywatnej do selkar.pl podać adres wysyłki w terminie 5 dni od ogłoszenia wyników konkursu. W przeciwnym razie nagroda przepada.
13. Uczestnik biorąc udział w Konkursie wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Księgarnię Internetową selkar.pl (DKS Sp. z o. o.) w celu wysłania ewentualnej nagrody.