Umysł Miliardera

Książka „Umysł Miliardera” dostępna w selkar.pl

Czy zastanawiałeś się kiedykolwiek nad tajemnicą sukcesu najbogatszych ludzi świata? Co kryje się w umysłach osób, które przekroczyły barierę finansową większości z nas? Jeśli prowadzisz własny biznes, z pewnością zastanawiałeś się jaki sposób działania obrać, żeby zwiększyć jego dochód i rozpoznawalność w świecie. Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziesz w pozycji „Umysł Miliardera. 20 zasad bogactwo i sukcesu najbogatszych ludzi świata” autorstwa Rafaela Badziaga. Potrzebujesz inspiracji i wskazówek do efektywnego działania? Sięgnij po ten cieszący się ogromnym uznaniem bestseller, który już w przedsprzedaży bił rekordy popularności.

„Umysł Miliardera” – co znajdziesz w książce?

Książka Rafaela Badziaga to nie kolejna pozycja oparta na teoriach niemających pokrycia w rzeczywistości. Odwołuje się do prawdziwych historii znanych ludzi, będących miliarderami na światową skalę. W rozmowach z autorem opowiadają oni swe historie, będące często ucieleśnieniem zachodniego mitu o karierze od pucybuta do milionera. Ciesząc się już uznaną pozycją finansową w świecie, osoby te bez oporu dzielą się swoimi doświadczeniami z tymi, którzy dopiero wkraczają na ścieżkę kariery. Zdradzają przy tym uniwersalne zasady decydujące o odniesieniu sukcesu finansowego, odnoszące się do wszystkich dziedzin biznesu, niezależnie od ich charakteru. Okazuje się bowiem, że nawet odległe charakterem dziedziny, działają na podobnych zasadach, mających swe oparcie w sposobie postępowania kierujących nimi ludzi.

W jaki sposób budować ścieżkę kariery?

„Umysł Miliardera” to jedna z najbardziej cenionych prac poświęconych specyfice umysłu osób odnoszących sukces w różnych dziedzinach życia. Warto bowiem zauważyć, że choć czytelnicy sięgają po tę książkę głównie szukając odpowiedzi na pytanie, jak zostać milionerem, to specyficzne podejście do życia osób odnoszących sukcesy, przekłada się również na inne jego sfery. Jeśli napotykasz trudności na drodze do stworzenia własnej, dochodowej marki, jeśli pomimo włożonego wysiłku, osiągasz niewspółmiernie niskie rezultaty, być może powinieneś zmienić swój sposób patrzenia na świat? Dowiedz się, w którym momencie popełniasz błąd, stanowiący przeszkodę w osiągnięciu sukcesu.

Umiejętności kluczowe dla odniesienia sukcesu

Kwintesencją sposobu postępowania osób odnoszących wielomilionowe sukcesy finansowe, są konkretne umiejętności ułatwiające postępowanie w trudnych kwestiach. Na ścieżce biznesowej niejednokrotnie spotkasz się z sytuacjami problemowymi, w których Twoja decyzja obije się w sposób korzystny bądź negatywny na finansach i pozycji firmy. W takich newralgicznych momentach z pomocą przyjdą Ci kluczowe umiejętności, które charakteryzują sposób postępowania najbogatszych ludzi świata. Książka Rafaela Bagdziaga przybliża je czytelnikom, pozwalając na wprowadzenie ich do własnego postępowania.

Historia miliarderów będzie Twoją historią

Sięgając po bestseller Rafaela Badziaga pozwolisz samemu sobie na odniesienie sukcesu w świecie biznesu. Osoby, które dogłębnie zapoznały się z książką „Umysł Miliardera. 20 zasad bogactwo i sukcesu najbogatszych ludzi świata”, wyrażają się w superlatywach o jej pozytywnym wpływie na ścieżkę kariery. O wartości tejże pozycji decyduje również fakt, że jest ona rezultatem współdziałania osób szczerze zainteresowanych odniesieniem sukcesów przez innych ludzi. Osoby te, a więc najbogatsi ludzie świata, wraz z autorem książki obrali sobie za misję pomaganie w osiągnięciu sukcesu innym biznesmenom. Przekaz ten znajduje wyraźne odzwierciedlenie w treści książki, będącej przede wszystkim praktycznym przewodnikiem po świecie przedsiębiorcy.