“Niewzruszony” – nowa książka Tony’ego Robbinsa

Tony Robbins, znany również jako Anthony Robbins, autor słynnego bestselleru “Money Mistrzowska gra” powraca w wielkim stylu z nową książką pod tytułem “Niewzruszony”.

Jeżeli marzycie o tym, aby osiągnąć finansową stabilizację i spokój ducha, ta lektura jest właśnie dla Was. Osób znających Tony’ego Robbinsa i jego książki zapewne nie muszę przekonywać do sięgnięcia po najnowszą pozycję, która wyszła spod jego pióra. Natomiast wszystkich pozostałych, którzy wcześniej nie mieli styczności z tym wybitnym mówcą motywacyjnym, zachęcam do tego, by przekonali się skąd wziął się jego fenomen i sięgnęli po “Niewzruszonego”. Myślę, że warto dowiedzieć się co takiego ma do zaproponowania Robbins, że ludzie sukcesu, tacy jak Bill Clinton, Serena Williams czy Hugh Jackman uważają go za swoje guru, a miliony innych ustawiają się w kolejkach na jego seminaria, twierdząc, że odmienił ich świat.

Życie Robbinsa to świetny materiał na scenariusz filmowy. Pisarz nie miał łatwego dzieciństwa, dorastał w ciężkich warunkach, natomiast obecnie jest uznawany za guru motywacyjne, jak również jedną z najjaśniej świecących gwiazd sportu, telewizji i nie tylko. Jak to się stało, że z człowieka bez perspektyw stał się milionerem? Jego czytelnicy są przekonani, że to właśnie lektura jego książek i mowy motywacyjne, które wygłasza mają ogromny wpływ na zmiany życiu. To, co proponuje Robbins w najnowszej książce “Niewzruszony”, to przede wszystkim prosty, praktyczny plan, który przy dobrym podejściu może zapewnić prawdziwą wolność finansową. W napisanym przystępnym językiem poradniku, ten największy motywator świata doradza jak myśleć i działać aby zachować spokój i opanowanie podczas gdy warunki rynków finansowych są zmienne. W książce mamy w jasny sposób przedstawiony szereg mechanizmów rynkowych i rządzących nimi schematów. Zawarta w “Niewzruszonym” wiedza pozwala na zachowanie spokoju, a nawet osiągnięcie sukcesu w czasie bessy, chaosu i paniki giełdowej. Robbins doradza nie tylko w temacie inwestowania pieniędzy, ale także podpowiada jak się do tego wewnętrznie przygotować – jak pozostać niewzruszonym w finansach i w życiu. Myślę, że dzięki lekturze tej książki można nie tylko zarobić duże pieniądze, ale także odczarować chaos w naszych głowach i odnaleźć spokój. Kiedy czytamy o „taktykce niewzruszonego” wydaje się ona banalna, natomiast gdy teoria zmienia się w działanie, rezultaty zaskakują. Robbins podaje nam na przysłowiowym talerzu  praktyczne zasady i prawa, które pozwalają na podejmowanie właściwych decyzji w zakresie tego co, jak i gdzie inwestujemy. Utwierdza nas w przekonaniu, że możemy świadomie budować swoje finansowe bezpieczeństwo i dobrobyt. “Niewzruszony” to kolejna książka, która wyszła spod pióra autora, potwierdzająca, że słowa na papierze mogą zaszczepić w ludziach wiarę w siebie, wyciągnąć z marazmu i zwątpienia.

Jeżeli borykacie się z brakiem motywacji, a w życiu towarzyszy Wam strach, który jest największą przeszkodą w osiągnięciu wolności finansowej “Niewzruszony” to książka dla Was i zdecydowanie dobrze zainwestowane pieniądze! Pieniądze, które mogą się zwrócić z nawiązką.

Książkę możesz zamówić –> tutaj