Nowa Jadłonomia już w maju

Marta Dymek, autorka jednego z najpopularniejszych blogów z wegańskimi przepisami jadlonomia.com, zapowiedziała na maj premierę swojej kolejnej książki kucharskiej!
„Nowa Jadłonomia” będzie zawierać 100 zupełnie nowych przepisów roślinnych z całego świata. Książka została przygotowana z ogromną starannością, a prace nad nią trwały ponad 2 lata. Na potwierdzenie przytaczamy słowa samej autorki, która napisała na swoim fanpage’u na Faceboku:

„Zwiedziłam kilkadziesiąt krajów, przejechałam kilkadziesiąt tysięcy kilometrów i próbowałam wegańskich potraw, przypraw oraz składników z niemal każdej szerokości geograficznej. A wszystko po to, aby dowiedzieć się, co jedzą roślinożercy na całym świecie, odkryć nowe inspirujące przepisy i wreszcie, by móc te najpyszniejsze umieścić w tej książce.”

Biorąc uwagę jak dobrze została napisana pierwsza książka Marty Dymek „Jadłonomia”, teraz możemy się spodziewać równie dobrej, inspirującej i przejrzystej porcji przepisów wegańskich. Nie ma co ukrywać, zapowiada się bardzo smakowita premiera 🙂

„Nowa Jadłonomia” trafi na księgarniane półki 24 maja 2017. Już teraz możesz zamówić swój egzemplarz w przedsprzedaży.