Nowy thriller Remigiusza Mroza “Nieodgadniona”

Niewątpliwie Remigiusz Mróz to jeden z najpoczytniejszych i najczęściej wydających książki pisarzy w Polsce. Do tej pory ukazało się ponad trzydzieści tytułów jego autorstwa, w tym trzy wydane pod pseudonimem Ove Løgmansbø. Na 2019 rok wśród zapowiedzi czytelniczych już możemy znaleźć dwie kolejne powieści. Jedną z nich jest thriller “Nieodgadniona”, która stanowi drugą część serii z Damianem Wernerem w roli głównej. Premiera planowana jest na 30 stycznia 2019, a książka ukaże się nakładem Wydawnictwa Filia.

Akcja “Nieodgadnionej” toczy się rok po wydarzeniach z pierwszej części. Damian Werner próbuje zacząć wszystko od nowa i zapomnieć o tym, co miało miejsce 12 miesięcy temu. Wynajmuje mieszkanie, a wśród rzeczy zostawionych przez byłego właściciela znajduje kasetę vhs, która może mieć związek z jego przeszłością. Kasandra Reimann, druga główna bohaterka, wyprowadziła się ze swoim synem za granicę. Wydawało jej, że są już bezpieczni, kiedy jednego dnia jej dziecko zaginęło, a trop prowadzi do Opola. Kobieta zrobi wszystko, aby odzyskać syna, nawet jeśli to będzie oznaczało zmierzenie się z człowiekiem, którego chciałaby nigdy więcej nie widzieć.

“Nieodnaleziona” zyskała miano pierwszego polskiego thrillera psychologicznego porównywanego ze światowymi bestsellerami w tej kategorii. Czytelnicy cenią tę książkę za trzymającą cały czas w napięciu akcję oraz nieprzewidywalne zwroty akcji i świetne zakończenie. Czy “Nieodgadniona” utrzyma poziom i będzie równie dobra, co jej poprzedniczka? Tego dowiemy się już

pod koniec stycznia.

Serię z Damianem Wernerem oraz inne książki thrillery psychologiczne znajdziesz w księgarni selkar.pl.