Podejmij Wyzwanie i Czytaj w 2016 roku więcej

Nadejście Nowego Roku często skłania nas do tworzenia różnych postanowień. Najczęściej pojawiają się takie jak zrzucenie zbędnych kilogramów, zaprzestanie palenia, zmiana pracy lub po prostu zrealizowanie danego marzenia. A gdyby tak czytać więcej…? Znalezienie wolnej chwili na relaks z książką coraz częściej jest dla nas wyzwaniem, dlatego też może warto postanowić, że w 2016 roku przeczytamy daną liczbą książek? Nam ten pomysł bardzo się podoba i chętnie przyłączamy się do wyzwania “Przeczytam 26 książek w 2016 roku”.
26 książek w rok to średnio jedna książka na dwa tygodnie. Czytać można każdy gatunek – nieważne czy wybierzesz fantastykę, romans czy kryminał, nieważne czy sięgniesz po ebook czy książkę papierową! Ważne, żeby czytać – regularnie, przez cały 2016 rok. Jeśli 26 książek w rok nie stanowi dla Ciebie wyzwania, możesz przyłączyć się do wydarzenia “Przeczytam 100 książek w 2016 roku”. Niezależnie od tego, które wyzwanie wybierzesz i czy w ogóle je podejmiesz, warto zajrzeć na obydwa wydarzenia. W każdym z nich uczestnicy wyzwania dzielą się swoimi wrażeniami po przeczytaniu danego tytułu, doradzają sobie nawzajem, które książki są najciekawsze i motywują do utrzymania postanowienia.
Gorąco zachęcamy Cię do przyłączenia się do któregoś z wyzwań. Książki warto czytać nie tylko ze względu na to, że dostarczają nam rozrywki, ale też mają w sobie ogromną wiedzę. jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o zaletach czytania, kliknij tutaj.

Kto z Was zdecyduje się wziąć udział w wyzwaniu? 🙂