Powstanie film na podstawie „365 dni” Blanki Lipińskiej

Blanka Lipińska podjęła współpracę z Wydawnictwem Agora i Next Film. Oznacza to, że trzecią część „365 dni” oraz „Tego dnia” wyda nie Edipresse, a Agora. Ponadto zapowiedziano powstanie filmu na podstawie książek autorki.

Blanka Lipińska szturmem zdobyła serca czytelniczek w całej Polsce. Jest bezkompromisowa i odważna, a jej książki nazywane są „polskim Greyem”. Bez skrępowania pisze i opowiada o namiętnym, ostrym seksie, nie boi się perwersji. W jednym z wywiadów przyznała, że, opisała w powieści to, czego jej samej brakowało w życiu. Początkowo „365 dni” i „Ten dzień” to była jedna książka, jednak zdecydowała się ją podzielić na dwie, między innymi ze względów marketingowych. Zawodowo Blanka Lipińska jest hipnotyzerem-terapeutą, menadżerką klubu, wizażystką. Poza tym z powodzeniem zajmuje się sprzedażą, a zrobienie z „365 dni” i „Tego dnia” bestsellerami było jej celem. Drugim jej celem jest doprowadzenie do ekranizacji jej książek. Jak widać, ten również uda jej się wypełnić.

Jednym z głównych bohaterów jest Massimo Toricelli, nieziemsko przystojny szef sycylijskiej mafii. W przeszłości został on postrzelony, a kiedy jego serce przestało bić jego oczom objawiła się pewna dziewczyna. Po przebudzeniu się po zamachu Massimo postanowił odnaleźć tę kobietę i ją zdobyć. Gdy Laura Biel przyjechała wraz ze swoim chłopakiem i dwójką przyjaciół na wakacje na Sycylię, została porwana. Okazało się, że to właśnie ona jest kobietą doskonałą, pożądaną przez Massimo i to właśnie on stoi za jej porwaniem. Każe jej zostać z nim na najbliższych 365 dni pod groźbą skrzywdzenia jej bliskich. Laura w tym czasie ma w tym go pokochać i zostać z nim na zawsze. Mafiozo nie znosi sprzeciwu, jest władczy i zaborczy.  Zawsze dostaje to, czego chce. Laura z kolei jest znudzoną turystką z Polski, nie do końca zadowoloną ze swojego pożycia z partnerem. Czy Massimo zawróci jej w głowie i rzeczywiście sprawi, że pokocha ją w 365 dni?

Premiera filmu na podstawie książek Blanki Lipińskiej zapowiedziana jest na 2020 rok. Premiera ma się odbyć w Walentynki. Producentem filmu będzie EKIPA (Underdog), a prace na ekranizacją już się rozpoczęły.
Jeszcze w tym roku za to ukaże się trzecia część książki o tytule „Kolejne 365 dni”. Dokładna data nie jest znana. Wiadomo tylko, że ma to być czerwiec 2019.

„365 dni” Blanki Lipińskiej i inne książki z kategorii literatura erotyczna znajdziesz w księgarni selkar.pl.