Przegląd Premier literackich – 19.07.2019

Lipiec mija nam pod adresem trochę chłodniejszej pogody, jak to się mówi, jak Lipiec to Jesień. W każdym razie trafiliśmy na bardzo chłodne lato. Pogodę mamy za sobą, więc czas na przegląd premier literackich.

Podobnie jak lipiec jest w trakcie hibernacji, to samo tyczy się rynku książek. Nie natrafimy na zbyt wiele interesujących premier, jednak parę perełek udało mi się odnaleźć. Poniżej co ciekawsze książki wraz z linkiem do naszej księgarni gdzie możecie je zakupić w fajnych cenach.

Siła Milionerów

Siła Milionerów to książka skierowana do osób, które chcą uczyć się od najlepszych. Pozycja ta będzie próbować rozkładać na czynniki pierwsze zachowanie najbogatszych ludzi oraz jakie cechy posiadają takie osoby. Weźmie na warsztat głównie osoby, które to zbudowały swoją markę od zera, a nie jeżeli posiadają np. całkiem pokaźny spadek. Co ciekawe, książka posiada bardzo humorystyczny język, co sprawia, że pozycję bardzo łatwo i miło się czyta. Jeżeli zaczynacie swoją drogę na ścieżce milionera, to ta książka może być idealnym wyborem.

Siła Milionerów w księgarni internetowej Selkar.pl

Pogięte Bajki. Spokój Grabarza

Pogięte Bajki to książka humorystyczna, w której to znani nam wszystkim bohaterowie z dzieciństwa spotykają się w wersji bardziej dla dorosłych. Spotkamy wielu bohaterów znanych kreskówek jak batman czy krecik, do tego wzbogaconych bardzo czarny humorem. Książka jest skierowana tylko dla dorosłych, gdyż jest pełna bardzo dosadnego słownictwa oraz sarkazmu. Jest to tak naprawdę drugi tom serii Pogięte Bajki, gdzie pierwszy raczej nie zyskał większej popularności, a szkoda, bo książka została napisana za pomocą naprawdę niewybrednego języka.

Pogięte Bajki. Spokój Grabarza w księgarni internetowej Selkar.pl

A kto mi, kuźwa, zabroni, czyli 49 przykładów na to, że można

Kolejny poradnik psychologiczny, w którym to autor będzie próbował przekonać ciebie, że granic tak naprawdę nie ma. Chyba, że w naszej głowie. Czasem wystarczy chęć, żeby zrobić coś, co zawsze chcieliśmy zrobić. Książka podpowie nam, w jaki sposób nastawienie psychiczne wpływa na naszą kondycję fizyczną oraz dlaczego warto nauczyć się słuchać, a nie tylko gadać bez opamiętania. Książka posiada 49 ciekawych i krótkich rozdziałów, w których to będą rozwikłane kolejne tajemnice szczęśliwego życia, a także zapisy walk z przeciwnościami losu, dylematami oraz błędami życiowymi. A do wszystkiego solidna dawka przemyśleń i wniosków.

A kto mi kuźwa zabroni czyli 49 przykładów na to że można… w księgarni internetowej Selkar.pl

Firma, czyli Ty

Firma, czyli Ty to książka której kibicuje i patronuje Michał Szafrański, autor takich pozycji jak Finansowy Ninja czy też Zaufanie, czyli waluta przyszłości (napisał także książkę o Windows wiele lat temu, ale to pominiemy). Firma, czyli Ty skupia się na pojęciu małej firmy, gdzie jednocześnie bardzo skupia się na prowadzeniu działalności jednoosobowej. Jeżeli należysz do takich młodych wilków lub planujesz otworzyć niewielką firmę, to może się okazać, że ta książka perfekcyjnie wpisze się w twoje wymagania, jednocześnie prezentując metody i przykłady, które skutecznie pozwolą Ci wystartować oraz się rozwijać.

Paul Jarvis, autor książki, zaczynał jako programista stron internetowych, potem dbał o marki wielu sportowców, by finalnie wspierać marketing takich firm jak Microsoft czy Mercedes-Benz. Może znacie? W każdym razie pokazuje to, że gość wie o czym mówi i dlatego warto sięgnąć po tę książkę.

Firma, czyli Ty w księgarni internetowej Selkar.pl

Krwawa Róża

Krwawa Róża to drugi tom cyklu Saga. Pierwszym z tomów jest książka o nazwie Królowie Wyldu. Książka opowiada historię o pewnym człowieku imieniem Pam Hashford, który to ma dość pracy w korporacji (tutaj będącej zwykłą, tanią knajpą) i rusza w świat w poszukiwaniu przygód. Dołącza więc do grupy najemników o nazwie Krwawa Róża, gdzie zostaje bardem (!!!!!!!). Nie wziął jednak pod uwagę prostej kwestii – wyprawa na smoka lub atak na obóz orków może się skończyć śmiercią grupowego supporta. Ale kto by się przejmował, w końcu motto na książce brzmi Żyj szybko, umieraj młodo.

Krwawa Róża w księgarni internetowej Selkar.pl