Smakuj zdrowie z przepisami dr. Ewy Dąbrowskiej

Chciałabym Was zachęcić do tego, abyście zadbali o swoje zdrowie. Nie tylko w Nowym Roku, ale zawsze, od teraz. Każdy z nas marzy o tym aby mieć ładniejszą cerę, niższą wagę, więcej energii? Często borykamy się z obniżeniem nastroju, brakiem witalności? Czasami niestety zmagamy się też z ciężką chorobą. W tych trudnych sytuacjach, warto zwracać uwagę na to co spożywamy, bo nie bez powodu mówi się, że „jesteśmy tym co jemy”.

Współcześnie produkowana żywność jest jedną z głównych przyczyn chorób cywilizacyjnych, a ich profilaktyka i leczenie  są ściśle związane ze zmianą sposobu odżywiania. W ostatnim czasie ogromną popularność zyskała dieta dr. Ewy Dąbrowskiej, która ma oczyścić i wzmocnić prawidłowe działanie organizmu, a w konsekwencji przywrócić mu jego naturalne zdolności do samoleczenia. Jak relacjonują ci, którzy z dietą dr. Dąbrowskiej mieli już do czynienia, jej wpływ na organizm jest zbawienny. W związku z tym chciałabym zachęcić do sięgnięcia po książkę napisaną przez synową słynnej innowatorki w zakresie żywienia, Beatę Dąbrowską pod tytułem „Dieta warzywno – owocowa dr. Ewy Dąbrowskiej”. Znajdziesz w niej proste, ciekawe i smaczne przepisy pozostające w zgodzie z zasadami leczniczego postu. Dzięki tej książce odkryjesz pełnie dobrodziejstw diety dr. Dąbrowskiej, odzyskasz wigor i dobrą kondycję.

Przekonaj się czy jedzenie, które spożywasz na co dzień, jest najlepszym i jedynym lekarstwem, jakiego potrzebujesz. Książka będzie też świetnym prezentem dla Twoich bliskich, bo jak wszyscy dobrze wiemy zdrowie jest najważniejsze i warto o nie dbać 🙂