Wiosenne Zapowiedzi

Na przełomie marca i kwietnia pojawi się kilka naprawdę ciekawych tytułów! Sprawdź jakich 😉

 1. Remigiusz Mróz „Rewizja”
  Planowana data premiery: 30-03-2016

  rewizja
  Kolejna książka z Joanna Chyłką w roli głównej. Tym razem Chyłka będzie musiała się zmierzyć ze sprawą robotnika z Ursynowa, którego żona i córka zginęły w niewyjaśnionych okolicznościach. Polisa ubezpieczeniowa zmarłych była jednak tak wysoka, że Ubezpieczyciel nie tylko odmówił wypłaty, ale też oskarżył robotnika o zamordowanie rodziny. Joanna Chyłka pomaga robotnikowi wyjść z tej sytuacji cało. Jeśli czytaliście poprzednie książki z Chyłką w roli głównej (Kasacja i Zaginięcie) i podobały Wam się, koniecznie sięgnijcie po Rewizję.
 2. Małgorzata Kalemba-Drożdż „Jadalne kwiaty”
  Planowana data premiery: 30-03-2016
  jadalne kwiaty
  Małgorzata Kalemba-Drożdż – autorka bloga kulinarnego „Trochę Inna Cukiernia” – po raz drugi zabierze nas w kulinarną podróż i pokaże nam jak można urozmaicić nasze codzienne dania. W swojej poprzedniej książce „Pyszne chwasty” zamieściła 137 przepisów, np. na risotto z koniczyny czy też spaghetti z pączkami mniszka. Tym razem skupi się na przepisach z dodatkiem kwiatów:  słodkich pierwiosnków, kwaśnych begonii, goryczkowych aksamitek, pikantnych nasturcji, aromatycznych fiołków i dzikiego bzu… Brzmi ciekawie! Warto spróbować 🙂
 3. Shawn Levy „De Niro”
  Planowana data premiery: 13-04-2016
  de niro
  Robert De Niro uznawany jest przez wielu krytyków filmowych za jednego z najlepszych aktorów. Grał w takich filmach jak „Ojciec Chrzestny II” oraz „Taksówkarz”. Autor jego biografii, Shawn Levy, stworzył przenikliwy i fascynujący portret. Książkę na miarę jego talentu. Opisał nie tylko życie De Niro od najmłodszych lat, ale też jego relacje z przyjaciółmi i współpracownikami, np. Meryl Streep, Martin Scorsese czy też Francis Ford Coppola.

Oczywiście to nie wszystkie zapowiedzi książek 🙂 Wybraliśmy trzy według nas najciekawsze. Resztę zapowiedzi możecie przejrzeć tutaj.