Wyniki Konkursów Urodzinowych

Wszystko, co dobre szybko się kończy. Dobiegły też końca nasze 12-te urodziny, a wraz z nimi urodzinowe konkursy. Jesteście pewnie ciekawi, kto jest zwycięzcą i co wygrał 🙂 Podjęcie decyzji o tym, kogo nagrodzić nie było łatwe. Długo się zastanawialiśmy, głosy były podzielone, ale udało nam się dojść do porozumienia i wybrać zwycięzców. Ponieważ świetnych zgłoszeń było wiele, postanowiliśmy oprócz nagrody głównej w konkursach fotograficznym i na życzenia dla Sowy, przyznać po dwa wyróżnienia, a ich zdobywców nagrodzić koszulką “Crazy about books” oraz książką-niespodzianką 🙂 Zanim jednak przejdziemy do ogłoszenia wyników chcielibyśmy bardzo podziękować wszystkim uczestnikom naszych urodzinowych konkursów. Bardzo się cieszymy, że świętowaliście razem z nami tę ważną dla nas rocznicę i mamy nadzieję na powtórkę w przyszłym roku 🙂 Jednocześnie serdecznie gratulujemy zwycięzcom 🙂 No, nie przedłużamy już 🙂

Pakiet książek – “Biurwa” Sylwii Kubryńskiej + “Ballada o przestępcach” Marcina Hybla + “Rewers” Jodełki i innych otrzymują:
1. Anna Chudoba
2. Marcin Kannenberg
3. Dorota Sawka
4. Sir Stanisław herbu Golonka, czyli Stanisław Rumin
5. Justyna Sabat
6. Dagna Trochimowicz
7. Agnieszka Monika
8. Izunia Raszka
Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i prosimy o wysłanie maila z adresem wysyłki na social[at]selkar.pl w celu przekazania nagrody.

Jeśli chcesz poznać wyniki pozostałych konkursów, kliknij tutaj.