Zapowiedzi czerwca 2017

Czerwiec zapowiada się wyjątkowo ciekawie jeśli chodzi o planowane premiery książkowe. Wybraliśmy kilka interesujących tytułów godnych polecenia. Sprawdź, co warto przeczytać w czerwcu 🙂

  1. Anna Lewandowska „Healthy Mama” – premiera 14-06-2017

Wszyscy chyba już wiedzą, że jedna z najpopularniejszych par w Polsce Anna i Robert Lewandowscy od początku maja są również parą szczęśliwych rodziców. Anna Lewandowska na co dzień jest specjalistką ds. żywienia z kilkoma książkami o zdrowym odżywianiu na koncie. Niedziwne więc, że i z tego tak ważnego okresu w jej życiu powstała książka-poradnik dla przyszłych mam.

Z tej książki dowiesz się między innymi: 

– jak przygotować się do ciąży,
– o jakie badania zadbać,
– jak się odżywiać i trenować podczas ciąży,
– jak zachować równowagę psychiczną.

Oprócz tego znajdziesz znakomite przepisy na zdrowe potrawy oraz plany treningowe na każdy trymestr ciąży.

 

2. Katarzyna Puzyńska „Czarne narcyzy” – premiera 13-06-2017

Wspaniała Katrzyna Puzyńska powraca z kolejną częścią serii o policjantach z niewielkiej wsi Lipowo. Opowieści o Lipowie łączą w sobie elementy klasycznego kryminału i powieści obyczajowej z rozbudowanym wątkiem psychologicznym. Porównywane są do książek Agathy Christie i powieści szwedzkiej królowej gatunku, Camilli Läckberg. Prawa do publikacji serii sprzedane zostały do ponad dwudziestu krajów.

 

3. Ransom Riggs „Baśnie osobliwe” – premiera 14-06-2017

We wrześniu na ekrany kin trafił film Tim Burtona „Osobliwy dom Pani Peregrine” nakręcony na podstawie książki Ransoma Riggsa o tym samym tytule. Teraz nadeszła pora na opowieści o Osobliwcach, którzy znaleźli dom u Pani Peregrine. Zamożni kanibale, księżniczka o wężowym języku, pierwsza ymbrynka – to tylko niektóre z postaci, które pojawiają się w zaskakujących, błyskotliwych, czasem zabawnych, a czasem przerażających opowiadaniach składających się na ten tom. Opowieści o osobliwcach z zamierzchłych czasów zebrał i opatrzył komentarzem niewidzialny Millard Nullings, uczony, kolekcjoner wszystkiego, co osobliwe.

 

Tutaj znajdziesz wszystkie przedsprzedaże w selkar.pl

A Ty na premierę, której książki czekasz najbardziej? 🙂