Zostań Recenzentem selkar.pl

W każdym tygodniu ukazuje się wiele fantastycznych książek, które czekają na przeczytanie i zrecenzowanie. Ponieważ jest tego naprawdę sporo, potrzebujemy Was i Waszego wsparcia 🙂 Po raz drugi już ogłaszamy nabór na Recenzentów selkar.pl!

Poszukujemy do współpracy osób, które:

  • przede wszystkim lubią czytać
  • potrafią pochłonąć książkę nawet w wieczór lub dwa
  • mają „lekkie pióro” i z łatwością przelewają swoje myśli na papier
  • umieją wyrazić swoje odczucia po lekturze książki
  • z chęcią dzielą się swoją opinią z innymi

W ramach współpracy z wybranymi Recenzentami będziemy wysyłać ustalone wcześniej wspólnie książki, które po napisaniu recenzji staną się ich własnością. Gotowe recenzje zostaną opublikowanie na naszych blogach lub na naszej stronie. Termin przesłania recenzji będziemy ustalać indywidualnie. Mamy świadomość tego, że niektóre książki czyta się szybko, a na niektóre potrzeba więcej czasu i skupienia, a sam Recenzent nie żyje tylko czytaniem 🙂 Zależy nam, aby lektura książki była przyjemnością, a nie przykrym obowiązkiem.

Jeśli zainteresowało Cię nasze ogłoszenie, napisz do nas na adres social@selkar.pl. W mailu napisz parę słów o sobie, jakie książki lubisz czytać i podeślij nam przykładową recenzję, abyśmy mogli poznać Twój styl pisania. Jeśli masz jakieś pytania, to także pisz 🙂

Na Wasze zgłoszenia czekamy do 23 czerwca 2019. Będziemy informować mailowo o chęci podjęcia współpracy.